ویروس کرونا این میهمان ناخوانده، داغ خیلی از سفرها را بر دل اکثر گردشگران گذاشت. سفر در کرونا خطراتی به همراه دارد که ممکن جان شما یا عزیزانتان را به خطر بیاندازد. به همین دلیل چمدونم در راستای پشتیبانی و حمایت از مشتریان خود، پروتکل‌های بهداشتی را در مجله انتشار داده تا افرادی که مجبور به سفر هستند با توجه به رعایت مسائل بهداشتی، سفری بدون خطر داشته باشند.
ما برای راحتی بیشتر مسافران و با توجه به سفرهای ضروری در دوران شیوع ویروس کرونا که ممکن است برای هر فردی رخ دهد، پروتکل‌های بهداشتی ویژه سفر با هواپیما، قطار، اتوبوس و خودروی شخصی را برای شما در یک بلاگ آماده کرده‌ایم تا با خیال راحت سفر کنید. اگر برای شما هم سوال پیش آمد که چگونه در دوران کرونا از اتوبوس‌ها استفاده کنیم؟ یا چگونه با خودرو شخصی به سفر برویم؟ یا چگونه در ایام کرونا سفر هوایی داشته باشیم؟ کافیست به این لینک چمدونم مراجعه کنید.

سفر در کرونا

در این لینک تمام نکات ریز و درشتی که لازم است در رابطه با سفرهای ضروری بدانید را گردآوری کردیم. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفر و قبل از رزرو اقامتگاه از چمدونم، این بلاگ ما را کامل مطالعه کنید و با عزیزانتان به اشتراک بگذارید.
در تهیه محتوای این لینک که مربوط به سفر در زمان کرونا می‌شود، سعی شده است تا با توجه  به پروتکل‌ها و اطلاعیه‌های وزارت بهداشت، ستاد ملی مبارزه با کرونا و نهادهای مروبطه در حوزه گردشگری، به مهم‌ترین نکات و  اطلاعات اشاره شود.
شاید مواری که ما قید کردیم تغییر کرده باشند و یا ممکن است مواردی از قلم افتاده باشد که در این صورت با دقت تمام، مسائل را بسنجید و به آن عمل کنید.
چمدونم با عنوان کردن برخی موارد و البته پاسخ دادن به سوالات، آسیبی که ممکن است در کمین مسافران باشد را به حداقل می‌رساند. چراکه سفر با هر نوع وسیله نقلیه‌ای ممکن است خطرناک باشد. به همین دلیل ما برای هرکدام از آنها گزارش‌هایی تهیه کردیم که امیدواریم کاربردی باشد.