به نظر شما بهترین پیشنهاد سفر در روزهای گرم سال که کلی هیجان هم چاشنی‌اش باشد کجا می‌تواند باشد؟ کافیست طبیعت گرد باشید تا با قاطعیت تمام رودخانه ترو را انتخاب کنید. رودخانه نوردی ترو یکی از سفرهای ناب و بکر را برای شما رقم خواهد زد چراکه در این سفر کلی شادی و هیجان و انرژی مثبت شما را همراهی خواهند کرد.
تور رودخانه نوردی ترو از سفرهای جذاب تابستانه برای دوستداران طبیعت و ماجراجویان است. سفر یک روزه به گلوگاه مازندارن که فاصله کمی با تهران دارد، تجربه پیاده‌روی و رودخانه نوردی را در اختیار مسافرانش قرار می‌دهد. پس یک کوله سبک و البته مناسب تهیه کنید و با تیم چمدونم همراه شوید تا بهترین سفر تابستانه‌تان را رقم بزنید.

لذت آب بازی و شنا در رودخانه ترو و خوردن یک وعده غذای عالی در طبیعت سبز پیرامون رودخانه، هفته سخت کاری و زندگی ماشینی را از تنتان بدر می‌کند.
اگر قصد مسافرت گروهی و تور ندارید باید به از سمت تهران به سمت بابل و روستای دیوا حرکت کنید. روستای دیوا بابل یکی از روستاهای تاریخی با بافت قدیمی است که با داشتن آب و هوای مطبوع جذابیت سفرتان را افزایش می‌دهد.

رودخانه ترو

بهترین زمان شرکت در تور یا سفرهای خانوادگی، فصل تابستان و اواخر فصل بهار است چراکه ترو در سلسله جبال البرز قرار گرفته و به همین دلیل آب و هوای معتدل و خزری دارد و سفر در فصل تابستان امکان لذت بردن از آب بازی و شنا در رودخانه ترو را می‌دهد. لذت آبتنی در دل هوای خنک و مطبوع منطقه.
دقت داشته باشید برای سفر حتما یک دست لباس اضافه، زیرانداز یا صندلی طبیعت‌گردی برای نشستن، باتون برای جنگل‌نوردی، ضد آفتاب و کلاه نقابدار همراه داشته باشید.

برای شرکت در تورهای یکروزه و دوروزه ترو، از طریق اینستاگرام یا وب سایت چمدونم با ما در ارتباط باشید.