همه چیز از نام رستوران پیداست، باغ آرامش یعنی باغی پر از آرامش درست زمانیکه صرف میل کردن غذاهای لذیذ و باکیفیت گیلانی هستین و به صدای طبیعت گوش می‌کنید. خاله مرضیه صاحب این باغ رستوران هر چیزی که هوس کرده باشید را فوق‌العاده بی‌نظیر درست کرده و برای شما سرو می‌کند. لذت خوردن غذای اصیل گیلانی در باغ خاله مرضیه لذتی دارد توصیف نشدنی. رستوران خاله مرضیه جز بهترین رستوران های سرولات که درست بالاترین نقطه روستا قرار گرفته و  از جاهای دیدنی سرولات نشناخته می‌شود.  در باغ آرامش هم طبیعت زیبای سرولات را دارید هم غذاهای خوش طعم و لذیذ گیلانی را. تنها دقت کنید بعد از خوردن غذا از چای‌های ذغالی خاله مرضیه بی‌بهره نمانید در غیر این صورت کلاه بزرگی سرتان می‌رود.

رستوران باغ آرامش خاله مرضیه

هیچ لذتی بالاتر از لذت خوردن غذا در آرامش مطلق درست زمانی که طبیعت می‌خواند و پرنده‌ها می‌رقصند وجود ندارد. آن هم چه غذایی! غذای گیلانی تازه و لذیذ که با خوردنش طعم واقعی و مزه‌ی گیلانی را به درستی زیر زبان حس می‌کنید. رستوران باغ آرامش با داشتن منویی وسوسه‌انگیز از بهترین غذاهای گیلان آماده میزبانی از شماست. گرسنه‌اید؟ پس تا بالای کوه‌های سرولات بیایید و درست زمانیکه به دره سبز مخملی رسید توقف کنید. خاله مرضیه همینجا غذای شما را آماده می‌کند. خاله مرضیه شما را بعد از گذراندن مسیرهای پر پیچ و خم به سمت کلبه هایش راهنمایی می کند. خاله مرضیه همراه با شوهرش صاحب این باغ هستند و انتطار شما را می کشند. دستپخت خاله مرضیه چشیدنی است و غیر قابل توصیف است. پس اگکر در مسیر رستوران بودید  و خیلی گرسنه بودید، با شما خاله مرضیه تماس بگیرید و قبل از رسیدن غذای داغ و تازه دریافت کنید.

برای رسیدن به رستوران، جاده رویایی لیمه سرا را پیش بگیرید و اهمیتی به ترافیکی که ممکن است با آن برخورد داشته باشید ندهید. چون بعد از گذراندن ترافیک به نقظه ای زیبا، خلوت و سرشار از آرامش خواهید رسید. همین زمان است که نوشته رستوران باغ آرامش نظرتان را جلب می‌کند. خاله مرضیه با آن باغ زیبایی که از امتداد جاده تا امتداد دره و لبه رودخانه ادامه دارد منتظر حضورتان است تا با روی خوش میزبانی کند. بقیه داستان البته بعد از خوردن غذا، از زبان خودتان شنیدنی خواهند بود.
برای اقامت در روستای سرولات هم می‌توانید با نصب اپلیکیشن چمدونم، اقامتگاه‌های موجود در منطقه را بررسی کرده و براحتی یکی از موارد مورد قبولتان را رزرو کنید.