جاده‌ها تنها برای گذر کردن نیستند. آنها حرف دارند و برای شنیدن کلماتشان گاهی باید توقف کنید، چشمانتان را ببندید و با دقت به صدایشان گوش کنید. جاده‌های جنگلی، بیابانی، ساحلی که هرکدام حرف‌ها برای شنیده شدن و زیبایی‌هایی برای دیده شدن دارند. یکی از جاده‌های زیبای ایران، جاده سراوان فومن است. جاده‌ای که قبل از رسیدن به رشت باید انتخابش کنید و نظاره‌گر زیبایی‌هایش باشید. جدا از طبیعت سبز بهشتی و بکر بودن، اگر در پاییز یا زمستان در این جاده باشید، با دیدن مه که بین درختان سبز در پایین آسمان آبی می‌رقصند، رویا را در واقعیت تجربه خواهید کرد. جاده‌ها توقفی در زندگی شما هستند پس گاهی نیاز است دل به جاده‌ها بزنید و به هیچ چیز فکر نکنید.

جاده سراوان فومن جدا از زیبایی‌های طبیعی، موزه روستایی گیلان را در دل جنگل‌های بکر پنهان کرده است. موزه‌ای که نمونه‌هایی از خانه‌های روستایی گیلان را برای علاقه‌مندانش به نمایش می‌گذارد. پس گاهی نیاز است زندگی کردن را فراموش کرده و در یکی از جاده‌های ایران به صدای طبیعت گوش کنید.

جاده سراوان فومن و اقامت در شمال ایران

گیلان زیباست و جاده‌های آن نیز خاطره‌انگیز است. جاده سراوان فومن یکی از همان جاده‌های خاطره‌انگیز، سبز و بکر استان گیلان است و زیبایی‌های آن طبیعت دوستان را به سمت خود جذب می‌کند. اگر مسافر این استان زیبا بودید و تصمیم داشتید از این جاده رویایی گذر کنید، پیشنهاد می‌کنیم در یکی از شهرهای بین مسیر توقف داشته و اقامتی رویایی تجربه کنید. چمدونم با پوشش دهی استان گیلان و داشتن انواع اقامتگاه‌ها در شهرهای سبز این استان، اقامت را برای مسافرین راحت کرده است. کافیست برای دسترسی به انواع اقامتگاه‌های موجود در جای جای گیلان، اپلیکیشن چمدونم را نصب کنید. شما با نصب اپلیکیشن ما می‌توانید به راحتی انواع اقامتگاه‌های موجود را برسی کرده و به راحتی یکی از آنها را رزرو کنید.