در منطقه زیباکنار و در نزدیکی‌های سپیدرود، پارک جنگلی کیاشهر بسیار خودنمایی می‌کند و یکی از مهم‌ترین دلایل زیبایی و خودنمایی این پارک به دلیل وجود مرداب آرامی است که بکر و دستنخورده در کنارش جا خوش کرده و هرساله طبیعت گردان را به سمت خود جذب می‌کند. با اینکه تمام مناطق نوار شمالی کشور ایران دیدنی و زیباست اما قرار گرفتن جنگل کیاشهر در زیباکنار، زیبایی‌هایی بیشتر و چشم‌گیرتری به این خط سبز افزوده است. وجود پل چوبی و ساحل دریا در کنار مرداب آرام پارک جنگلی کیاشهر، منظره‌ای جذاب خلق کرده و برای گذراندن چند ساعت به بهترین مکان گردشگری در استان گیلان تبدیل گشته است.

بندر کیاشهر که در گذشته به بندر فرحناز شهرت داشته با طبیعت بکر و دیدنی به یکی از مقاصد گردشگری استان گیلان تبدیل شده و در لیست گردشگری طبیعت‌گردان قرار گرفته است. پوشش گیاهی پارک جنگلی کیاشهر را درختان توسکا تشکیل داده‌ و به طور یکنواخت در سطح پارک و در مجاورت مزارع برنج قرار گرفته‌اند. ساقه‌های در هم پیچیده در برخی از مناطق پارک چشم‌اندازی وحشی و زیبا خلق کرده‌ و نمایی رویایی ایجاد کرده‌اند. شما می‌توانید همراه با خانواده و عزیزانتان در پارک جنگلی کیاشهر وقت بگذرانید و ساعات بسیار خوش و لذت‌بخشی را سپری کنید. همچنین می‌توانید برای آشنایی بیشتر با دیگر جاذبه‌ها به مجله چمدونم مراجعه کنید.

پارک جنگلی کیاشهر گیلان

پارک زیبای کیاشهر  از شمال به اراضی سایت پردشگری ساحل کیاشهر، جنوب به بافت شهری، شرق به دهکده ساحلی و غرب به نهالستان کیاشهر منتهی می‌شود. عمده پوشش گیاهی این پارک را درختان توسکا ساحلی تشکیل می‌دهند. درختانی که به طور خالص و یکنواخت در سطح پارک در مجاورت جاده و مزارع برنج قرار داشته و بسیار چشم‌نواز هستند. در برخی از نقاط نیز گیاهان بالا رونده با ساقه‌های در هم پیچیده ضمن ایجاد زیبایی وحشی، نمایی از جنگل طبیعی و چشم نواز را به وجود آورده است.
قرارگیری پارک در کنار مرداب طبیعی، پل چوبی و ساحل دریا، منظره‌ای جذاب و دلپذیری را به وجود آورده است. منظره‌ای بی‌نظیر که مسافران و گردشگران می‌توانند ساعات خوشی را در آن سپری کنند و حسابی لذت ببرند.

همجواری جنگل، مرداب و دریا مجموعه ای از زیبایی‌های طبیعی را در این منطقه به وجود آورده است پس با شرکت در تور گیلان حتما از کیاشهر دیدن کنید. اگر قصد سفر شخصی دارید می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن چمدونم انواع اقامتگاه‌های موجود در منطقه را بررسی کرده و یکی از آنها را رزرو کنید. در این صورت هیچ مشکلی بابت اقامت نخواهید داشت.