دهکده چادگان، ییلاقی اطراف شهر اصفهان است و  سالانه از مسافران بسیاری میزبانی می‌کند. میهمانانی که به دنبال آب و هوای خوش در این استان هستند معمولا چند روزی را در این دهکده مانده و به تفریح مشغول می‌شوند. ساکنان شهر اصفهان نیز معمولا برای تفریحات آخر هفته خود، چادگان را انتخاب می‌کنند.
دهکده چادگان، همان گونه که از نامش پیداست دهکده‌ای میان دره‌ کوچک و سبز است و طبیعتی فوق‌العاده دلنشین دارد. وجود رودخانه میان دره نیز مهم‌ترین عامل شکل گرفتن این دهکده سبز بوده و فضا را دلنشین‌تر کرده است.
رودخانه زاینده رود، این موهبت الهی درست در ۳ کیلومتری جنوب شهر چادگان قرار گرفته و آب آن جلوه‌های طبیعی خاص و منحصربه‌فردی بوجود آورده است. به گونه‌ای که بسیاری از روستاهای اطراف دهکده نیز از مناظر زیبا و دیدنی برخوردار شده‌اند.

چادگان

دهکده چادگان

۱۲۰ کیلومتری غرب استان اصفهان و در حاشیه زاینده رود زیبا، ویلاهای چادگان قرار گرفته‌اند تا شما را به سمت دهکده جذب کنند. تفریحات چادگان به قدری زیاد و سرگرم کننده که بسیاری از افراد برای تعطیلات ویلاهای چادگان را رزرو می‌کنند و چند روزی در منطقه می‌مانند.
چادگان اصفهان که پشت سد زاینده رود قرار گرفته است، از زیباترین تفرجگاه‌ها شناخته شده و به دلیل آب و هوای بهشتی که دارد گردش را برای مسافران و میهمانانش دلنشین و  دلچسب می‌کند.
از تفریحات چادگان هم نمی‌توان گذشت. تفریحاتی چون ماهیگیری، غواصی، پینت‌بال، قایقرانی، کارتینگ، ماشین شارژی، پل معلق و … که یکی از دیگری جذاب‌تر بوده و بسیار سرگرم کننده هستند. مناطق گردشگری اطراف چادگان نیز گشت و گذار را برای دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت خاطره‌انگیز می‌کند.

چادگان دهکده تفریحی

در این دهکده، آرامش حرف اول را می‌زند. آرامش مطلق در استراحتگاه‌های ییلاقی و ویلاهای چادگان که همگی از امنیت بالایی برخوردار بوده و محیط خانوادگی برای مسافران فراهم می‌آورند. شاید یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت دهکده همین آرامش و امنیت بالای آن باشد.
قرار است در این دهکده فقط هوای تازه تنفس کنید، از آرامش فضا لذت ببرید، کنار خانواده و یا عزیزانتان تفریح کنید و در ساحل آرام به تماشای انواع گونه‌های گیاهی بنشینید. حتی فکر کردن به این موارد حال دلتان را خوب می‌کند.

ویلاهای چادگان

چمدونم با داشتن انواع خانه و ویلا، اقامت را برای مسافران این دهکده راحت کرده است. کافیست برای بررسی انواع خانه‌ها، اپلیکیشن چمدونم را نصب کرده و ویلاهای چادگان را براحتی در گوشی همراه خود بررسی کنید. بعد از انتخاب یکی از ویلاهای مورد نظر می‌توانید براحتی چند کلیک، آن را رزرو کرده و از سفرتان لذت ببرید.
برای رزرو می‌توانید از تیم پشتیبانی چمدونم هم کمک بگیرید. تیم پشتیبانی ما از ابتدا تا انتهای سفر شما را همراهی خواهند کرد.