یکی از روستاهای بکر و ییلاقی شهر تالش، منطقه ییلاقی دو خاله کوه نام دارد. این منطقه ییلاقی تنها در فصل‌های گرم سال مورد استفاده اهالی قرار می‌گیرد و در فصل‌های دیگر خالی از سکنه می‌شود. منطقه‌ای بکر با طبیعتی بهشتی که در فصل بهار گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. طبیعتی بکر و دستنخورده که مناسب برای افرادی است که به دنبال فضاهای آرامش‌بخش هستند. اگر ماجراجو هستید و تصمیم به گیلان کردی دارید حتما در توقف از شهر تالش، منطقه ییلاقی دو خاله کوه را ببینید و از زیبایی آن لذت ببرید. همچنین برای اقامت در شهر تالش می‌توانید با نصب اپلیکیشن چمدونم، تمام موارد موجود را بررسی کرده و مراحل رزرو یکی از آنها را براحتی انجام دهید.

منطقه ییلاقی دو خاله کوه تالش

منطقه ییلاقی دو خاله کوه تالش از بکرترین و خوش آب و هوا مناطق بکر استان گیلان شناخته شده و ماجراجویان بسیاری را سمت خود جذب کرده است. در این منطقه هیچ خبری از دود، آلودگی و ترافیک نیست. شما برای گشت و گذار هم باید بدون استفاده از وسایل نقلیه در بین زیبایی قدم بزنید و داشتن حال خوب واقعی را تجربه کنید. بوی چوب، غذای گیلانی، آتش، باران، خاک و … قطعا هوش از سرتان می‌برد. پس در این منطقه ییلاقی قدم بزنید و نفس بکشید. در رابطه با اقامت هم نگران نباشید چراکه چمدونم با داشتن انواع خانه‌ها در اپلیکشین، انتخاب و رزرو را برای شما راحت کرده و سفرتان را بدون دغدغه می‌کند. شما در این منطقه ییلاقی با صدای آب خوابیده و با صدای پرندگان از خواب بیدار می‌شوید.

در این منطقه زیبا تنها سکوت و چشم‌اندازهای نفس‌گیر از شما میزبانی خواهند کرد. منطقه‌ای بکر و دست نخورده که برای چند روزی هم که شده شما را از زندگی ماشینی و شهر دور می‌کند. متاسفانه یا خوشبختانه به دلیل بکر بودن، هیچگونه امکانات رفاهی یا تفریحی برای مسافران و گردشگران در نظر گرفته نشده است. پس همانند انسان‌های بافرهنگ و متمدن، هنگام گشت و گذار در این منطقه ییلاقی هیچ آسیبی به طبیعت نزنیم  و زباله‌هایمان را در طبیعت رها نکنیم. یاد بگیریم که فرهنگ سازی از خود ما شروع می‌شود.