جاذبه‌های مذهبی در هر شهر می‌توانند باعث جذب گردشگر شوند. زیارتگاه نرگس خاتون نیز از آن مکان‌هایی است که مسافران بسیاری جهت بازدید از آن به شهر تالش سفر می‌کنند. نرگس خاتون از نوادگان امام موسی کاظم (ع) است و بقعه آن از مهم‌ترین جاذبه‌های زیارتی در استان گیلان شناخته می‌شود. اگر مسافر تالش هستید حتما از این بقعه قدیمی دیدن کنید.
جهت اسکان هم می‌توانید اقامتگاه‎های ثبت شده در چمدونم را بررسی کرده و با استفاده از اپلیکیشن چمدونم، خانه مورد نظرتان را رزرو کنید.

زیارتگاه نرگس خاتون تالش

یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین استان های ایران در شمال کشور، شهر تالش است. تالش یا نام قدیم آن طوالش، در طول تاریخ دستخوش تغییرات بسیاری شده اما این خطه، همچنان نه تنها آداب و رسوم و زبان و فرهنگ خود را حفظ کرده بلکه از موهبت طبیعی الهی اطرافشان نیز به خوبی مراقبت نموده است. این شهر جاذبه‌های طبیعی و دیدنی بسیاری دارد که می‌تواند برای علاقه‌مندان به تفریح و گردش سرگرم کننده باشد. در بین جاذبه‌های طبیعی و دیدنی شهر، اماکن مذهبی تالش نیز می‌تواند نیاز علاقه‌مندان به جاذبه‌های مذهبی را برطرف سازد.

مانند امامزاده نرگس خاتون عمه امامزادگان ابراهیم و قاسم آستارا و خواهر بی بی در باکو، از فرزندان امام موسی کاظم ع که بهمراه برادرش در حال جنگ و گریز از اعنال بنی عباس بود. که در حال فرار همراه امام زادگان ابراهیم و قاسم بطرف باکو (پناهنده شدن به خواهرش) در چوبر کنونی کشته شده و در سال ۲۵۳ در همین مکان دفن می شود. اماکن و امام زاده های موجود در منطقه تالش می تواند در جذب گردشگر داخلی و خارجی نقش مهمی داشته باشد. یکی از این مکان ها بقعه نرگس خاتون از نوادگان امام موسی کاظم (ع) در شهر چوبر تالش است. برای آشنایی بیشتر با دیگر جاذبه‌های مذهبی به مجله چمدونم مراجعه کنید.